Alexa Traffic Rank - Alexa Toolbar

Alexa Traffic Rank - Alexa Toolbar

Web ölçümleme ve SEO aracı olan alexa toolbar, yoğun olarak ziyaretçi alan sitelerin ülkede ve dünyada kaçıncı olduğunu direk olarak gösteren bir internet sitesidir. Son günlerin en popüler sitesi olan alexa toolbar uygulaması web tarayıcısına ek hizmet olarak gelir.

 

 En Gerçekçi Veriler İçin Alexa Toolbar

 

 İnternet sitesine giriş değerlerini ölçen alexa toolbar, uygulamanın yüklü olduğu web tarayıcılarından verileri alır ve tüm trafikler hakkında bilgi verir. alexa traffic rank kullanarak girdiğiniz sitelerin ziyaretçi popülaritesini ölçebilir, site hakkındaki puanları görebilirsiniz. Girilen web sitesinin dünyadaki yerini görmek ziyaret edilen sitenin ne kadar rağbet gördüğünü anlamayı sağlar. Özellikle internet sitelerine reklam verenler için alexa traffic rank kullanmak büyük avantajdır.

 

 Web Siteleri Alexa Traffic Rank Sıralamalarını Yükseltme Peşinde

 

 Webmasterlar tarafından yakından takip edilen alexa traffic rank, tekil ve çoğul ziyaretçi sayısından hemen çıkma oranı ve sitede geçirilen süreye, toplam sayfa görüntüleme, alexa backlink sayısı, olumlu yorumların sayısı ve oranından arama motorundaki kalitesi ve ziyaretçilerin hangi siteden geldiğine kadar birçok bilgiye ulaşabileceğiniz bir uygulamadır.

 

 SEO açısından önemli bir etken olan Alexa'yı kullanarak rekabet gücünüzü arttırın.

Alexa Toolbar Yüklemek İçin Tıklayınız

DİĞER BLOG / DUYURU